Zarobki technika farmacji dr max

Pobierz

Sprzedaż leków oraz wykonywanie leków recepturowych i aptecznychSieć aptek Dr.. z o. o. Aplikuj już dzisiaj!. z o. o. Aplikuj już dzisiaj!Sieć aptek Dr.. Szkolenia zawodowe i personalne.. Opis stanowiska.. wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę uzupełniane gwarantowanym systemem premiowym; realna możliwość rozwoju i awansu zawodowego, a także:Zapoznaj się z ofertą pracy TECHNIK FARMACEUTYCZNY w Wrocławiu.. Ogłoszenie dostarczone przez Apteka Dr.Max.. Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".May 11, 2022W sieci Dr.Max naszym nadrzędnym celem jest dobro pacjenta.. Holding Dr.Max zarządza największymi sieciami aptek w Czechach i na Słowacji oraz największą niezależną od hurtowni siecią aptek w Polsce.. z o.o. w Wrocław.. Technik Farmaceutyczny.. z o.o.Apteka Dr.Max Technik Farmaceutyczny.. Twój zakres obowiązków.. Obsługa pacjentów na najwyższym poziomie.. Gdynia.. Atrakcyjne wynagrodzenie uzupełnione systemem premiowym; .. Technik Farmaceutyczny - Stażysta.. Staż w aptece.. Dr.Max Polska to jedna z największych sieci aptek w kraju należąca do międzynarodowego holdingu Dr.Max - lidera na rynku farmaceutycznym w Czechach i na Słowacji.. Oferujemy: stabilną pracę w firmie będącej liderem w branży; wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę uzupełniane gwarantowanym systemem .May 11, 2022Technik Farmaceutyczny..

Co drugi technik farmacji otrzymuje pensję od 3 360 PLN do 4 400 PLN.

ogłoszenie wygasło miesiąc temu.. Staramy się zapewniać profesjonalną opiekę wszystkim chorym odwiedzającym placówki franczyzowe Dr.Max.. wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę uzupełniane systemem premiowym, Prywatna opieka lekarska - LuxMed.. Gdynia, pomorskie.. w artykułach eGospodarka.pl w poradach we wzorach dokumentów w ofertach pracy w przetargach w ofertach nieruchomości w bazie adresowej firm w katalogu WWW w .Apr 27, 2022Jun 10, 202225 dostępne oferty: Max - Poznań, wielkopolskie.. Dr.Max Polska to druga największa sieć aptek w kraju stworzona przez międzynarodowy holding Dr.Max - .. Wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę .. Pracownika poszukuje firma Dr.Max Sp.. Gdańsk.. Pracownika poszukuje firma Dr.Max Sp.. Poszukujemy Technika Farmaceutycznego na cały etat lub na dodatkowe godziny!. prywatną opiekę lekarską - LuxMed, kartę .Oferta pracy Technik Farmaceutyczny, Dr.Max Polska, Szczecin.. Wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę uzupełniane gwarantowanym systemem premiowym; .. tj. centrali Dr.Max oraz osobom zatrudnionym w aptekach franczyzowych .Zapoznaj się z ofertą pracy Technik Farmaceutyczny Stażysta w Warszawie.. Oferujemy: umowę o pracę oraz stabilność zatrudnienia, atrakcyjne wynagrodzenie motywacyjny system wynagradzania, pracę w przyjaznym zespole, realny wpływ na funkcjonowanie apteki ..

25% najgorzej wynagradzanych techników farmacji zarabia poniżej 3 360 PLN brutto.Mar 9, 2022Opinie o Dr.

W sumie w skład grupy wchodzi ponad 850 aptek zlokalizowanych w 3 krajach.. Poszukiwana osoba do pracy w branży Zdrowie / Medycyna / Farmacja.. Ponad 3 tygodnie temu 11.05.2022 .Oferta pracy na stanowisku Technik Farmaceutyczny w Inowrocławiu.. z o.o. , ul.Krzemieniecka 60a , 54-613 Wrocław, NIP: 556-25-46-356 Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora.. Rozwijamy rynek apteczny w kraju i za granicą, ale nie byłoby to możliwe, gdyby nie nasi pracownicy .17 000 zł - 21 000 zł miesięcznie Aplikuj bezpośrednio na tę ofertę Pracując z nami, staniesz się częścią zespołu skupionego na wykorzystaniu najnowszych technologii.. Kliknij w przycisk aplikuj i wyślij swoje zgłoszenie!. Dbamy o pisanie wysokiej jakości kodu (wielopoziomowy code… 30+ dni temu · więcej.. Gdańsk, pomorskie.. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do .Technik Farmaceutyczny Dr.Max Polska O firmie.. Województwo dolnośląskie.. Szkolenia zawodowe i personalne.. Dodatki świąteczne oraz do urlopu.Oferta pracy Technik Farmaceutyczny, Dr.Max Polska, Cieszyn.. Magister Farmacji Dr.Max Pisz, warmińsko-mazurskie + 90 lokalizacjiApteka DR Zdrowie Wrocław ul.Hubska zatrudni Technika Farmacji..

Rozkład zarobków na stanowisku technik farmacji Miesięczne wynagrodzenie całkowite ( mediana *) na tym stanowisku wynosi 3 900 PLN brutto.

Poznaj nas.. Max poszukuje osób do pracy na stanowisku Technik Farmaceutyczny - Stażysta.. ważna jeszcze miesiąc.. Kliknij w przycisk aplikuj i wyślij swoje zgłoszenie!. Praca w centrali.. Praca: Intern, Technik Farmacji, Animator i inne na stronie Indeed.comOferty pracy Technik Farmacji, Szczecinek, Szczecin, Świnoujście, Polska - najnowsze ogłoszenia na Praca.pl.. Miejsce pracy: Janki.. Max poszukuje osób do pracy na stanowisku Technik Farmaceutyczny w Jankach.. Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Dr.. wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę uzupełniane systemem premiowym, Prywatna opieka lekarska - LuxMed..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt