Samequizy test na kartę rowerową

Pobierz

Powrót Masz uwagi, znalazłeś jakiś błąd?. Dołącz do nas!. Nietypowy test na miłośnika wakacji!. karta rowerowa klasa 4 Teleturniej.. może bezpiecznie skręcić w prawo.. Rozwiązuj quizy, testy, głosowania lub stwórz swoje własne.Brawo!. Bandaż elastyczny, plaster zwykły, ołówek i notatnik, nożyczki ratownicze, chusta trójkątna, latarka.. 4.Kierujący rowerem przed rozpoczęciem jazdy: a) powinien sprawdzić, czy poprawnie działa hamulec.a) poruszać się z prędkością 20 km na godzinę, b) utrzymywać odstęp niezbędny do uniknięcia zderzenia w razie hamowania, lub zatrzymania się poprzedzającego pojazdu, c) poruszać się środkiem jezdni.. Sprawdź to!. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz dawne programy dla dzieci.. Zbliżając się do przejazdu kolejowego, przy którym stoi znak STOP powinieneś:Karta rowerowa test.. Daj z siebie wszystko, a na pewno zdobędziesz wymarzony wynik.. Wiele pamiętasz z przepisów ruchu drogowego i stosujesz się do nich.. Karta rowerowa Test.Zaraz wracam!. Zacznijmy rywalizację!KARTA ROWEROWA-TESTY.. jazdy obok innego rowerzysty.. Liczą się umiejętności.. Czasem pytania zawierają aż cztery odpowiedzi do wyboru, ale pamiętaj, że są to testy jednokrotnego wyboru.Test próbny na kartę rowerową - czy zdasz?. może wjechać na skrzyżowanie.. Widget.Mały z Karty Rowerowej - Test.. wg Emiliaapriasz4.. Zakaz skrętu w lewo może być oznaczony znakiem: 8..

Test na kartę rowerową.

Każdy Polak powinien to wiedzieć.. W górnym menu znajdziesz wszystkie pytania poukładane w kategorie tematyczne - są to testy składające się z najwyżej kilkunastu pytań.Pytania i odpowiedzi dotyczące egzaminu na kartę rowerową.. Quizy kartarowerowa - sprawdź największą bazę quizów o tematyce kartarowerowa.. Dorośli Technika.. Karta rowerowa - znaki znam Połącz w pary.. 1) Droga z pierwszeństwem przejazdu a) b) c) d) e) f) 2) Kto ma pierwszeństwo na drodze równorzędnej a) kto jedzie prosto b) ten który nie skręca c) kto jest z prawej strony d) kto jest z lewej strony e) większy samochód f) zawsze rowerzysta 3) Co znaczy gdy policjant stoi na skrzyżowaniu przodem a) Pierwszeństwo .1) Znak ten oznacza a) drogę dla rowerów b) koniec drogi dla rowerów c) zakaz ruchu rowerów 2) Na tym skrzyżowaniu kolejność przejazdu będzie następująca: a) 1, 2, 3 b) 3, 2, 1 c) 1, 3, 2 3) Kierującemu rowerem zabrania się a) czepiania się pojazdu b) zawracania c) wyprzedzania innych pojazdów 4) Kierujący, który dojeżdża do skrzyżowania, w pierwszej kolejności stosuje się do a) znaków drogowych b) sygnałów nadawanych przez kierującego ruchem policjanta c) sygnałów .QUIZ.. karta rowerowa Test.. Na ile % jesteś podobny do Roberta Lewandowskiego?. a. określa kierunek drogi z pierwszeństwem przejazdu..

Bez problemu udało Ci się zdać ten test na kartę rowerową!

Rowerzyście podczas jazdy zabrania się: wyprzedzania samochodów.. będzie mógł jechać dalej po zmianie postawy kierującego ruchem drogowym, do czego rowerzysta powinien się przygotować.. Pierwszeństwo ma-.. Podczas wymijania kierujący rowerem jest obowiązany answer choicesanswer choices.. Zakaz skrętu w prawo może być wyrażony znakiem:Pytania i odpowiedzi dotyczące egzaminu na kartę rowerową.. Próg zaliczenia to 80%, czyli 20 poprawnych odpowiedzi.. Karta rowerowa klasa 4 Odkryj karty.. Dalszego poruszania się pieszych zabrania znak: 9.. Pamiętaj, że za oszukiwanie jest dyskwalifikacja!. Jeśli chcesz mieć pewność, że zdasz teorię, to zaglądaj tu częstoRowerowe ciekawostki - Czy znasz je wszystkie?. Powyżej 10 roku życia.. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. W tej sytuacji kierujący rowerem: jedzie ostatni, ustępuje pierwszeństwa pojazdowi z numerem 2, jedzie pierwszy.3.Przewożenie innej osoby jest dozwolone: a)kiedy przewożący ukończył 16 rok życia i posiada prawo jazdy kategorii AM.. Dlatego każdy z testów jest niepowtarzalny.. b) na specjalnie przystosowanym (wzmocnionym) bagażniku.. Podczas jazdy rowerem zabrania się; spożywania posiłków.May 13, 2022Test 25.. Wybierz tramwaj A tramwaj B rowerzysta.6 Odległość między kolumnami rowerzystów A - nie jest ustalona B - nie może być mniejsza niż 200 metrów C - powinna wynosić 100 metrów Pytanie Nr 19 Dzieci do lat 7 możemy przewozić: A - Na rowerze w specjalnym foteliku lub w specjalnej przyczepce ciągniętej za rowerem - dostosowanych do przewożenia dzieci.Test na kartę rowerową Test..

Znajdziesz tutaj aż tysiąc odnowionych i sprawdzonych pytań dla kandydata na kartę rowerową.

Obowiązywać Cię będą różne kategorie, w których będziesz mierzyć się z innymi użytkownikami.. Masz 35 minut na rozwiązanie testu.Wjazd w obszar, gdzie pieszy ma pierwszeństwo przed pojazdami oznaczony jest znakiem: 6.. Wybierz samochód rowerzysta.. Q.Witaj na stronie.. "Miś z okienka" ma już 65 lat!. Zerówka Klasa 1 Klasa 2 Klasa 3 Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 Klasa 7 Klasa 8 Gimnazjum Dorośli Liceum Technikum ĆWICZENIE NA KARTĘ ROWEROWĄ Historia i społeczeństwo Technika KARTA ROWEROWA.. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Test na kartę rowerową generujący losowo 25 pytań z obszernej (liczącej prawie 300 pytań) bazy.. Różne leki, maseczka jednorazowa, gaziki, koc.. Znaki drogowe | Karta rowerowa | Karta rowerowa - to proste .Wybierz samochód rowerzysta.. Po zakończeniu testu możesz zapoznać się z prawidłowymi odpowiedziami.. Jeśli chcesz mieć pewność, że zdasz teorię, to zaglądaj tu często .. The selected quiz is not available, contact with Administrator.. c) na specjalnie przystosowanym siodełku.. Test przygotowywuje Cię do karty rowerowej.Co powinno się znajdować w apteczce rowerzysty?. Każdy z testów zawiera 20 pytań i każde z tych pytań jest opatrzone ilustracją.. Karta rowerowa - Znaki nakazu, informacyjne i ostrzegawcze Sortowanie według grup.. Napisz: Karta rowerowa.. Najpierw przejedzie-.. Które numery telefonu zostały dobrze dopasowane do ich opisów?.

W jakim wieku można zdawać egzamin na kartę rowerową by samodzielnie poruszać się po drodze?

Wiek nie ma znaczenia.. b. nakazuje jazdę na wprost przez skrzyżowanie, c. oznacza drogę jednokierunkową.. 2.Sygnał zielony na sygnalizatorze świetlnym oznacza: zezwolenie na wjazd za sygnalizator tylko jadącym prosto przez skrzyżowanie, zakaz wejścia oraz jazdy, zezwolenie na wjazd za sygnalizator.. Klaula22 4 lata temu 5 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0 Udostępnij 13 Skomentuj 21 Super!. Jak dobrze znasz słowiańskie obrzędy?Karta rowerowa test Przykłady z naszej społeczności Liczba wyników dla zapytania 'karta rowerowa test': 10000+ Karta rowerowa - Znaki nakazu, informacyjne i ostrzegawczeSortowanie według grup wg Asiorex Klasa 4Klasa 5Karta rowerowa Pytania rowerowe Test wg Fifikowalski334 Klasa 4Klasa 5Karta rowerowaTechnikaanswer choices.. Droga przeznaczona dla ruchu rowerów oznakowana jest znakiem: 7.. Do obowiązkowego wyposażenia roweru należy answer choices światło mijania barwy białej z przodu roweru lusterko z lewej strony kierownicy co najmniej jedno czerwone światło odblaskowe Question 7 120 seconds Q.. 999- Pogotowie ratunkowe 990- Policja 998- Straż pożarna 112- Straż miejskaTesty na kartę rowerową Testy po 25 pytań: NAJNOWSZA WERSJA TESTÓW Obok widzisz dzieciaka, który wybrał dla Ciebie test w zupełnie nowej postaci.. Super quizCzy znasz się na znakach drogowych?. Podziel się swoim wynikiem w komentarzu!. jazdy szybciej niż 40 km/godz.. Wymijanie jest zabronione: a) na przejściu dla pieszych o ruchu niekierowanym, b) na ulicy jednokierunkowej, c) na zakręcie oznaczonym znakiem .Quiz z działu kartarowerowa czeka na Ciebie!. wg Rafalniczyporuk.. Dobrze, teraz w końcu oficjalnie mogę powitać Cię na sprawdzianie wiedzy!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt