Taki dzień się zdarza raz dziś balanga na full gaz

Pobierz

Sto lat z okazji trzydziestki!. Za wczoraj i dziś, zawsze tak samo, każdym czułym serca uderzeniemŻyczenia urodzinowe « poprzedni następny » 18-stka!. !Taki dzień się zdarza raz!. Nie poddamy się browarom, Muza niech gra całą parą♪♫♪ Niech sąsiedzi walą w ściany, Bo Ty dzisiaj Mój Kochany Informujesz cały świat, Że dziś.Życzenia 18 Urodziny Nie daj sobie w kasze dmuchać, dobrych rad się staraj słuchać.. Kategoria: Urodziny-18 latZobacz także: Najciekawsze życzenia na 40 urodziny.. Nie poddamy się browarom, muza niech gra pełną parą.. Nie poddamy się browarom, muza niech gra pełną parą.. Niech sąsiedzi walą w ściany, bo Ty drogi nasz kochany informujesz cały świat, że dziś kończysz 18 lat!. Nie poddamy się browarom!. Niech sąsiedzi walą w ściany, bo Ty drogi nasz kochany informujesz cały świat, że dziś kończysz 18 lat!. Niech sąsiedzi walą w ściany, bo Ty drogi nasz kochany informujesz cały świat, że dziś kończysz 18 lat!. Dziś balanga na full gaz!. Ale niepotrzebne nerwy, Nie trać tylko swojej .Taki dzień się zdarza raz!. Niech sąsiedzi walą w ściany, Bo Ty nasz kochany informujesz cały świat, że dziś kończysz osiemnaście lat!. Taki dzień się zdarza raz!. Byście razem sobie żyli i wesoło się bawili,Życzenia na 25 urodziny Taki dzień się zdarza raz!. Poszybować przez życie jak ptakTaki dzień się zdarza raz!. Taki dzień się zdarza raz!.

Taki dzień się zdarza raz, dziś balanga na full gaz.

Dziś balanga na full gaz, nie poddamy się browarom, muza niech gra całą parą.. Nie daj sobie w kasze dmuchać, dobrych rad się staraj słuchać.Taki dzień się zdarza raz.. Niech sąsiedzi walą w ściany, bo Ty drogi nasz kochany informujesz cały świat, że dziś kończysz 18 lat!. *** Dużo zdrowia moja mała abyś nigdy nie płakała aby facet który kocha nie walnął znów focha.. By marzenia się spełniały i z k .. Mieliśmy okazję.Taki dzień się zdarza raz!. Ćwierć wieku już za TobąTaki dzień się zdarza raz, dziś balanga na full gaz.. Tekst w kategorii: » Wierszyki na osiemnastkę » Życzenia z okazji 18 urodzin » Życzenia śmieszneTaki dzień sie zdarza raz, dziś balanga na full gaz, nie poddamy sie browarom muza niech gra pełną parą, niech sąsiedzi walą w ściany bo ty drogi nasz kochany informujesz cały świat że dziś kończysz 18 latTaki dzień się zdarza raz!. Nie poddamy się browarom, Muza niech gra całą parą.. Nie poddawaj się browarom, muza niech gra pełną parą.. Dziś balanga na full gaz!. Niech sąsiedzi walą w ściany, bo Ty drogi mój kochany informujesz całyświat, że dziś kończysz 18 lat!. Nie poddamy się browarom, muza niech gra pełną parą.. Dziś balanga na full gaz!. Nie poddamy się browarom, muza niech gra pełną parą.. << Poprzednie życzenie Droga dorosłego życia niech będzie bez wielkiego picia..

Taki dzień się zdarza raz, dziś balanga na full gaz!

Dziś balanga na full gaz!. Dziś balanga na full gaz!. Niech sąsiedzi walą w ściany, bo Ty drogi nasz kochany informujesz cały świat, że dziś kończysz 18 lat!. To Twoje 30. urodzinyŻyczenia na 30 urodziny.. Nie poddamy się browarom, muza niech gra pełną parą, niech sąsiedzi walą w ściany, bo ty drogi nasz kochany, informujesz cały świat, że dziś kończysz 18 lat!Taki dzień się zdarza raz, dziś balanga na full gaz.. MUZA niech gra pełną parą, niech sąsiedzi WALA W SCIANY, bo TY DROGI NASZ,KOCHANY informujesz cały swiat, ze DZIS konczysz 18 LAT!. Byście razem sobie żyli i wesoło się bawili,Taki dzień się zdarza raz, dziś balanga na full gaz.. Rób pieniądze, lecz uczciwie, traktuj wszystkich sprawiedliwie.Taki dzień się zdarza raz!. Niech sąsiedzi walą w ściany, Bo Ty, .. nasz kochany Informujesz cały świat, Że dziś.Dzień urodzin Twych się zbliża, jak strumyk bystrej wody po zielonej płynie niwie, tak niech płynie wiek Twój młody Mile i szczęśliwie.. Taki dzień się zdarza raz!. Niech sąsiedzi walą w ściany, bo Ty drogi nasz kochany informujesz cały świat, że dziś kończysz 18 lat!. Dziś balanga na full gaz!. Nie poddamy się browarom, muza niech gra pełną parą.. Niech sąsiedzi walą w ściany, Bo Ty, .. nasz kochany Informujesz cały świat, Że dziś kończysz 25 lat!.

Niech ...Taki dzień się zdarza raz, dziś balanga na full gaz.

Niech sąsiedzi walą w ściany, bo Ty drogi nasz kochany informujesz cały świat .Taki dzień się zdarza raz, dziś balanga na full gaz.. Nie poddamy się browarom, muza niech gra pełną parą, niech sąsiedzi walą w ściany, bo Ty, drogi nasz kochany, .. Odkręć muzę na full gaz, Taki dzień jest tylko raz!. Nie poddamy się browarom, muza niech gra pełną parą, niech sąsiedzi walą w ściany, bo Ty, drogi nasz kochany, informujesz cały świat: "KOŃCZĘ DZIŚ DWADZIEŚCIA LAT!".. Buziaczki :* autor suszylkaTaki dzień się zdarza raz, dziś balanga na full gaz.. Dziś balanga na full gaz!. *** Kategoria: Śmieszne życzenia i wierszyki na 18 lat Drukuj Dużo swobody, pięknej pogody, pomysłów wielu, dojścia do celu,Taki dzień się zdarza raz!. Nie poddamy się browarom, muza niech gra pełną parą, niech sąsiedzi walą w ściany, bo Ty, drogi nasz kochany, .. Odkręć muzę na full gaz, Taki dzień jest tylko raz!. Muza niech gra pełną parą, niech sąsiedzi walą w ściany, bo Ty drogi nasz, kochany informujesz cały świat, że dziś kończysz 18 lat!. Dziś balanga na full gaz!. *** Dużo zdrowia moja mała abyś nigdy nie płakała aby facet który kocha nie walnął znów focha.. Inne życzenia Z okazji Twojego dnia .. Z okazji Twojego dnia Mamo.. Dziś balanga na full gaz!. Niech sąsiedzi walą w ściany, Bo Ty, .. nasz kochany Informujesz cały świat, Że dziś kończysz ..

Taki DZIEŃ się zdarza RAZ, dziś balanga na FULL GAZ!

Nie poddamy się browarom, Muza niech gra całą parą.. Dziś balanga na full gaz!. Nie poddamy się browarom, Muza niech gra całą parą.. Życzę Ci, byś nigdy nie stał się zbyt dorosły na to, aby umieć się cieszyć najdrobniejszymi sprawami.. Wyślij kwiaty Życzenia na 25 urodziny To już 25 lat Jak kroczysz przez ten świat!. Dziś balanga na .426 views, 9 likes, 2 loves, 0 comments, 0 shares, Facebook Watch Videos from Restauracja, Pizzeria " U Rosina": Taki dzień zdarza się tylko raz!. Nie poddamy się browarom, muza niech gra pełną parą, niech sąsiedzi walą w ściany, bo Ty, drogi nasz kochany, informujesz cały świat: "KOŃCZĘ JUŻ TRZYDZIEŚCI LAT"!. Na twoją dwudziestkę Zsyłam spadającą gwiazdkę.. Chociaż trudno w to uwierzyć, Jesteś stary dla młodzieży!. To Twoje 30. urodziny więc idziemy na wycieczkę .Taki dzień się zdarza raz!. Nie poddamy się browarom, muza niech gra pełną parą.. Sto lat z okazji trzydziestki!. Niech sąsiedzi walą w ściany, bo Ty drogi nasz kochany informujesz cały świat, że dziś kończysz 18 lat!. Nie poddamy się browarom, muza niech gra pełną parą.. Dziś balanga na full gaz!. Niech sąsiedzi walą w ściany, bo Ty drogi nasz kochany informujesz cały świat, że dziś kończysz 18 lat!. Pomyśl sobie życzenie I niech się spełni twoje marzenie.Taki dzień się zdarza raz, dziś balanga na full gaz.. Nie poddamy się browarom, muza niech gra pełną parą, niech sąsiedzi walą w ściany, bo Ty, drogi nasz kochany, informujesz cały świat: "KOŃCZĘ JUŻ TRZYDZIEŚCI LAT"!. Nie poddamy się browarom, Muza niech gra całą parą.. Serdeczne życzenia urodzinowe.Taki dzień się zdarza raz!. Nie poddamy się browarom, muza niech gra pełną parą.. Nie poddamy się browarom, muza niech gra pełną parą..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt