Charakterystyka klasy sprawozdanie wychowawcy chomikuj

Pobierz

Klasa włączyła się w przygotowanie teatrzyku dla dzieci z przedszkola w Wielopolu Skrzyńskim.. W grupie jest ośmioro siedmiolatków tj. .oraz sześcioletnia.. Jest zespołem zgranym, aktywnym i zdyscyplinowanym.. Koniec roku szkolnego 2019/2020.. Klasa niekiedy rozbrykana, ale na lekcjach pracowita i zdyscyplinowana.. Przedmiot ewaluacji Sprawozdanie 1 Zebranie informacji o uczniach - charakterystyka klasy, pomoc uczniom z rodzin dysfunkcyjnych 2 Współpraca wychowawców z pedagogiem w odniesieniu do uczniów dysfunkcyjnych 3 Realizacja zaleceń Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej 4 Realizacja programu wychowawczego i profilaktycznego 5 Osiągnięcia wychowawcze, problemy wychowawcze 6 Współpraca .SPRAWOZDANIE semestr I Rok szkolny 2017/2018 1. gen. Józefa Bema w Bemowie Piskim) Klasa III "b" Wychowawca klasy: Agnieszka Piontek-Prusinowska.. Uczniowie klasy VI osiągnęli w tym semestrze bardzo dobre wyniki w nauce, gdyż średnia ocen wynosi 4,0.. Title: sprawozdanie wychowawcy klasy z klasyfikacji śródrocznej uczniów wzór Author: eko-tur Created Date: 1/9/2014 9:33:33 AMROCZNE SPRAWOZDANIE WYCHOWAWCY KLASY (I - III SP) Author: user Last modified by: Użytkownik systemu Windows Created Date: 1/16/2019 1:49:00 PM Other titles: ROCZNE SPRAWOZDANIE WYCHOWAWCY KLASY (I - III SP)Sprawozdanie półroczne wychowawcy klas 0 - I..

Spędzają wspólnie czas na ...Sprawozdanie wychowawcy klasy.

Sprawozdanie wychowawcy klas IV-VICharakterystyka klasy: .. Lp Nazwisko imię Nazwa konkursu /poziom / miejsce Uwagi / EDURADA.PL.. Informacja o realizacji programu nauczania.. Następny.. Klasa liczy 15 uczniów w tym 7 chłopców i 8 dziewczynek.. Wychowawca - XY 3.. Klasa Ic liczy 23 uczniów: 8 chłopów i 15 dziewczynek.. Poprzedni.. Dodaj Twój komentarz:Sprawozdania na radę klasyfikacyjną 16.06.2014 anna-krause Odsłony: 10396 Sprawozdanie wychowawcy zerówki.. Pedagog wspomagający - YZ 4.. Ilość uczniów1.. Dzieci w większości są zdyscyplinowane na zajęciach i aktywne.Z klasą w marcu wybraliśmy się na spektakl "Alicja w Krainie Czarów" do Sędziszowa Młp.. Współpraca z rodzicami uczniów przebiega prawidłowo, rodzice biorą udział w spotkaniach wywiadowczych i indywidualnych, telefonują.Plik Sprawozdanie wychowawcy klasa 3.doc na koncie użytkownika Lezli • folder oceny opisowe • Data dodania: 20 lip 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.SPRAWOZDANIE Z DZIAŁALNOŚCI WYCHOWAWCZEJ w I semestrze.. Klasa I Klasa I liczy dziewięcioro dzieci w tym 4 dziewczynki i 5 chłopców.. Na tak dobre wyniki ma oczywiście wpływ dobra frekwencja, która wyniosła 94,9%.Sprawozdanie wychowawcy klasy z pierwszego półrocza..

Sprawozdanie wychowawcy klas I-II I.

W ciągu minionego półrocza uczyliśmy się współdziałania w grupie, przestrzegania praw i zasad współdziałania zbiorowego, zdrowia i aktywności ruchowej, estetyki i aktywności twórczej oraz poprawnej mowy i logicznego myślenia.Title: ROCZNE SPRAWOZDANIE WYCHOWAWCY KLASY (I - III SP) Author: user Last modified by: user Created Date: 6/15/2010 11:02:00 AM Other titlesSprawozdanie wychowawcy klasy na posiedzenie Rady Klasyfikacyjnej Sprawozdanie wychowawców klas 1_3 Sprawozdanie wychowawcy klasy 4 Sprawozdanie wychowawców klas 5_6 Sprawozdanie wychowawcy klasy 7 Sprawozdanie wychowawcy klasa 8.. Uczniowie chętnie uczestniczą w zajęciach, sumiennie wykonują swoje obowiązki.. Jakie potrzeby uczniów konkretnego zespołu klasowego uwzględniono w działaniach wychowawczych realizowanych w II semestrze bieżącego roku szkolnego?Charakterystyka klasy ( trudności dydaktyczne i wychowawcze): Problemy dydaktyczne: Głównym problemem dydaktycznym w klasie szóstej u niektórych uczniów było : nie wykorzystanie swoich możliwości intelektualnych, brak samodyscypliny, systematycznego utrwalania zdobytych wiadomości i umiejętności na lekcjach , trywialnie mówiąc nie .Pobierz: Sprawozdanie wychowawcy za 1-szy semestr (Katarzyna Forc) Pobierz: Sprawozdanie nauczyciela za 1-szy semestr (Katarzyna Forc) Pobierz: Sprawozdanie wychowawcy za 1-szy semestr (Małgorzata Klimczak) Przypominam, że w serwisie mamy również opublikowany Kalkulator Średniej Klasy do pobrania..

Sprawozdanie wychowawcy klasy II za pierwszy semestr roku szkolnego 2011/2012.

Oddział przedszkolny i klasa I - wychowawca mgr Justyna Grabowska Sprawozdanie z realizacji programu pracy wychowawczo - dydaktycznej i opiekuńczej w oddziale przedszkolnym i klasie I w I półroczu roku szkolnego 2012/2013.SPRAWOZDANIE WYCHOWAWCY KLASY…………… - rok szkolny 2015/2016 Sprawozdanie wychowawcy klasy .Lp.. Szkoła Podstawowa nr 3 im.. Zespól klasowy jest zróżnicowany pod względem emocjonalnym, intelektualnym oraz aktywnością i motywacją do nauki.. Frekwencja 92,86.. Klasa II liczy 8 uczniów, w tym 2 dziewczynki i 6 chłopców.. Program został zrealizowany z godnie z podstawą .Sprawozdanie z pracy dydaktyczno - wychowawczej - w klasie III-2014/2015.. Powrót..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt