Uzupełnij mapę myśli informacjami na temat encyklopedii

Pobierz

w ciągu doby.. co najmniej trzy razy w tygodniu.. co najmniej trzy razy w tygodniu.. ZDROWY STYL ŻYCIA.. Zapytaj.onet.pl.. Metoda została opracowana przez dwóch brytyjskich naukowców: Tony'ego i Barry'ego Buzana.. Author: a.klopotek Created Date: W odpowiednich miejscach wpisz asertywne odpowiedzi.. co najmniej trzy razy w tygodniu.. Wykonaj ćwiczenia w "Zeszycie ćwiczeń" strona 73-75 Ćw.. Mapa myśli.. Możesz też przerysować ją do zeszytu.. Polecenie 1.. Aktywność fizyczna.. Aktywność fizyczna.. Skutek jej działania: • zaburzenie pracy układu oddechowego Co się wtedy dzieje?. Uzupełnij mapę myśli informacjami na temat skutków uzależnień.. ZDROWY STYL ŻYCIA.. ……………………………………… • uszkodzenie wątroby ……………………………………… ……………………………………… ……………………………………… ………………………………………Dla chętnych: uzupełnij drugie zadanie z karty pracy.. Uzupełnij mapę myśli informacjami na temat wpływów kulturowych Zachodu i Wschodu na Rzeczpospolitą w XVII wieku.. Wykonaj zdjęcie -prześlij do mnie.. ZDROWY STYL ŻYCIA Właściwe odżywianie się Aktywność fizyczna co najmniej trzy razy w tygodniu Odpowiednia ilość snu w ciągu doby Unikanie niebezpiecznych zachowań Utrzymywanie swojego ciała i otoczenia w czystości.Uzupełnij mapę myśli informacjami na temat skutków uzależnień.. Napisz swoją propozycję zabawy na świeżym powietrzu.. Właściwe odżywianie się.. ZDROWY STYL ŻYCIA..

Uzupełnij mapę myśli informacjami na temat utopii.

UWAGA PRACA NA OCENĘ!. - Odrabiamy.plNa czym polega zdrowy styl życia?. - Przykładowe rozwiązanie: - Pytania i odpowiedzi - Przyroda.. Twórcy metody twierdzą, że podczas sporządzania notatek w sposób tradycyjny, aktywna jest jedynie lewa półkula mózgu, odpowiedzialna za myślenie logiczne .Uzupełnij mapę myśli informacjami na temat skutków uzależnień na podstawie podręcznika i obejrzanych filmików.. ZDROWY STYL ŻYCIA.. Następnie zastanów się, w jakiej wzajemnej relacji te wpływy pozostawały.. Utrzymywanie swojego ciała i otoczenia w czystościTemat: Na czym polega zdrowy tryb życia?. Unikanie niebezpiecznych.. Nazwa kategorii: źródło inspiracji.. ZDROWY STYL ŻYCIA Właściwe odżywianie się Aktywność fizyczna co najmniej trzy razy w tygodniu Odpowiednia ilość snu w ciągu doby Unikanie niebezpiecznych zachowań Utrzymywanie swojego ciała i otoczenia w czystościĆwiczenie 1.. Lista elementów: Nazwa kategorii: Utopia.. Odpowiedz.. Uzupełnij mapę myśli informacjami na temat skutków uzależnień.. Uzupełnij mapę myśli informacjami na temat zdrowego stylu życia.. Odpowiednia ilość snu.. Możesz ją przerysować do zeszytu.. w ciągu doby.. Odpowiednia ilość snu.. W dużych kostkach wypisz jakie choroby wywołują wymienione tu szkodliwe substancje Skutek jej działania: • zaburzenie pracy układu pokarmowego Co się wtedy dzieje?.

Uzupełnij mapę myśli informacjami na temat skutków uzależnień.

Rozwiązania zadań.. Elementy należące do kategorii Utopia.. Unikanie niebezpiecznych.. • uszkodzenie wątroby ……………………………………… ………………………………………Uzupełnij mapę myśli informacjami na temat zdrowego stylu życia.. Uzależnienia i ich skutki.. • uszkodzenie wątrobyUzależnienia i ich skutki.. Proszę czekać.. 0 ocen | na tak 0%.. Część podsumowująca.. Aktywność fizyczna.. Uzupełnij mapę myśli informacjami na temat zdrowego stylu życia.. Utrzymywanie swojego ciała i otoczenia w czystościUzupełnij mapę myśli informacjami na temat republiki rzymskiej.. Wypełnij kartę pracy asertywność.. Uzupełnij mapę myśli informacjami na temat zdrowego stylu życia.. Przeczytaj propozycje, jakie otrzymały dzieci w przedstawionych scenkach.. ZDROWY STYL ŻYCIA Właściwe odżywianie się Aktywność fizyczna co najmniej trzy razy w tygodniu Odpowiednia ilość snu w ciągu doby Unikanie niebezpiecznych zachowań Utrzymywanie swojego ciała i otoczenia w czystości.Uzupełnij mapę myśli informacjami na temat skutków uzależnień.. zachowań.. Uzupełnij mapę myśli informacjami na temat zdrowego stylu życia.. zachowań.. Utrzymywanie swojego ciała i otoczenia w czystości.. Aktywność fizyczna.. Uzupełnij mapę myśli informacjami na temat zdrowego stylu życia.. zachowań.. ……………………………………… • uszkodzenie wątroby ……………………………………… ……………………………………… ……………………………………… ………………………………………Na czym polega zdrowy styl życia?.

Uzupełnij mapę myśli informacjami na temat zdrowego stylu życia.

Skorzystaj z podręcznika str.130Na czym polega zdrowy styl życia?. Uzupełnij mapę myśli informacjami na temat zdrowego stylu życia.. • uszkodzenie wątroby ……………………………………… ………………………………………Uzupełnij mapę myśli informacjami na temat skutków uzależnień.. Na schemacie napisz nazwę przykładowego składnika mieszaniny która mogła zostać użyta do doświadczenia jak odzyskać substancje stałą rozpuszczoną w wodzie ?. Uzupełnij mapę myśli informacjami na temat zdrowego stylu życia.. Obserwacje:z .Uzupełnij mapę myśli informacjami na temat zdrowego stylu życia.. Uzależnienia i ich skutki 1. uzupełnij mapę myśli informacjami na temat encyklopedi, Możesz skorzystać ze słównictwa podanego w ramce.. Rodzaj substancji lub3.. Właściwe odżywianie się.. Na czym polega zdrowy styl życia?. Właściwe odżywianie się.. Cele: Uczeń: - podaje zasady prawidłowego odżywiania - podaje przykłady wypoczynku biernego i czynnego.. Pytania i odpowiedzi .Uzupełnij mapę myśli informacjami na temat skutków uzależnień.. Unikanie niebezpiecznych.. • uszkodzenie wątroby………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………• rak płuc .Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Nazwa kategorii: pomysły na udoskonalenie.39.. 24.09.2018 o 17:13 rozwiązań: 1.. Odpowiednia ilość snu..

Uzupełnij mapę myśli informacjami na temat zdrowego stylu życia (zał.1) 2.

Sekcja szkolna.Mapa myśli.. Uzupełnij mapę myśli informacjami na temat skutków uzależnień.. Pracę wklej do zeszytu, Sprawdzę ją i ocenię po powrocie do szkoły.. ZDROWY STYL ŻYCIA Właściwe odżywianie się Aktywność fizyczna co najmniej trzy razy w tygodniu Odpowiednia ilość snu w ciągu doby Unikanie niebezpiecznych zachowań Utrzymywanie swojego ciała i otoczenia w czystości Uzupełnij mapę myśli informacjami na temat skutków uzależnień.. Uzupełnij mapę myśli informacjami na temat skutków uzależnień.. Na czym polega zdrowy styl życia?. ZDROWY STYL ŻYCIA Właściwe odżywianie się Aktywność fizyczna co najmniej trzy razy w tygodniu Odpowiednia ilość snu w ciągu doby Unikanie niebezpiecznych zachowań Utrzymywanie swojego ciała i otoczenia w czystości.Uzupełnij mapę myśli informacjami na temat zdrowego stylu życia.. Odkrywamy tajemnice zdrowia) wykonaj poniższe zadania.. co najmniej trzy razy w tygodniuNa podstawie podręcznika wykonaj zadania.. mapa_mysli_-_zal._1.pdfNa podstawie podręcznika "Tajemnice Przyrody" klasa IV (rozdział 5.. Na czym polega zdrowy styl życia?. Wyjaśnij , na czym polega przestrzeganie zasad higieny osobistej.. RCYNq3bNyGqK7 1.Mind Mapping - szczególny rodzaj notowania, mający według jego twórców zwiększać efektywność pracy i zapamiętywania oraz aktywować intuicję dzięki wykorzystaniu synergicznej współpracy obu półkul mózgowych.. ZDROWY STYL ŻYCIA Właściwe odżywianie się Aktywność fizyczna co najmniej trzy razy w tygodniu Odpowiednia ilość snu w ciągu doby Unikanie niebezpiecznych zachowań Utrzymywanie swojego ciała i otoczenia w czystości.Na czym polega zdrowy styl życia?. ZDROWY STYL ŻYCIA Właściwe odżywianie się Aktywność fizyczna co najmniej trzy razy w .KARTA PRACY (Uzupełnij zadania i wyślij rozwiązanie na mojego e-maila) Uzależnienia i ich skutki 1.. ZDROWY STYL ŻYCIA Właściwe odżywianie się Aktywność fizyczna co najmniej trzy razy w tygodniu Odpowiednia ilość snu w ciągu doby Unikanie niebezpiecznych zachowań Utrzymywanie swojego ciała i otoczenia w czystościUzupełnij mapę myśli informacjami na temat zdrowego stylu życia..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt