Piękne słowa podziękowania

Pobierz

Zdrowie przypływem nowych sił, Niech hojnie wszystkich darzy, Żeby pogodny uśmiech lśnił, Malując wyraz twarzy.Jun 28, 2021Dziękujemy za te lata wspólnie spędzone, za poświęcony czas, zaangażowanie i wytrwałość.. Dzięki za pamięć i choć starszy jestem o rok, to jeszcze pamiętam, by Wam podziękować!. On ma znaczenie.. Droga.. Z całego serca dziękuję Ci za udzieloną mi pomoc.Dziękuję, że zawsze mogę na Ciebie liczyć, niezależnie od dnia i godziny.. Dziękujemy za wierszyki, melodie, które już zawsze rozbrzmiewać będą w naszych myślach.. Nie kryję, że informacja o awansie była dla mnie wielkim zaskoczeniem.. Nie śpiesz się z wyborem.. Dziękujemy za codzienny przykład, jak być mądrym i dobrym człowiekiem.Uczniowie z klasy.. Dziękujemy, że była Pani (był Pan) z nami przez te 3 lata.Jun 12, 2021Drodzy Rodzice!. Pomagała odkrywać nasze mocne strony, cieszyła się z sukcesów, a w trudnych chwilach zawsze nas wspierała.. Dziękuję, że szansę mi zmienić się dałeś.. Z całego serca dziękujemy Wam za obecność w tym szczególnym dniu.. 4 days agoDec 24, 2021Jun 14, 2022Dziękuje za Twoje życzenia pełne szczerych słów i pasji!. Podziękowania na różne okazje okolicznościowe jak i firmowe.Apr 22, 2022Specjalnie Wam dziękuję dziś, Wiązanką pięknych życzeń, Życzę by każda nowa myśl, Wyzbyła się goryczy.. Uśmiech słoneczny niech, co dzień, Promieniem twarz Wam zdobi, By nigdy nawet nikły cień, Przykrości nie mógł zrobić..

Dziękuje za słowa, które płyną z głębi Twojego serca!

Dziękuje za słowa, które płyną z głębi Twojego serca!. Kochani goście!. i że już nie jestem w depresji i sam.. Czuję, że jesteście moimi prawdziwymi przyjaciółmi.. Ale spokojnie, bo Ty też.. Podziękuj za życzenia pięknymi .Sep 28, 2020Jesteś światełkiem na końcu ciemnego tunelu, ręką podaną nad przepaścią, ścieżką w gąszczu.. Starość nie radość, jednak dziękuję bardzo za życzenia!. Dziękuję Ci za to, że zawsze jesteś przy mnie.. Dziękuję!. -- Jesteś przyjacielem od serca.. Wyślij kwiaty.. Dziękuje za wsparcie i okazaną sympatię.. oraz za pamięć, Dziękuje Wam, że jesteście!. Dowcipne wyrazy wdzięczności na wesoło.. Możesz je wysłać na FB, na SMS lub WhatsApp.. Dziękujemy za to, że zawsze byliścieDziękuję za wyraz pamięci, za dobre słowo i ciepło, jakie otrzymałam z Waszych życzeń.. i mogłem zakończyć swe życie pijane.. -- Dziękuję Ci za to, kim jesteś i za to, kim ja stałam się dzięki Tobie.. Że zawsze dla mnie jesteś.. Dziękuje, że Jesteś.. Bez Twoich życzeń, ten dzień byłby tylko kolejną kartką w.. Dziękuję Ci za to, że mnie pocieszasz.. Dziękuje za życzliwość w tak ważnym dla mnie dniu!. I choć wiele nas czasami dzieliło, dziękuje Ci za to, że jesteś, bo Twoja obecność daje mi siłę do życia i działania!Jun 7, 2020że zawsze, ale to zawsze jesteście bardzo blisko mnie!. Dziękuję za życzliwość w tak ważnym dla mnie dniu!.

... Solenizant dziękuje z całego serca za te piękne życzenia!

Po prostu dziękuję Ci za to, że jesteś.. Dziękuję Ci za tyle chwil zrozumienia,Podziękowania za życzenia Oficjalne podziękowania za życzenia urodzinowe i inne.. Dziękujemy Wam za to, że jesteście przy nas w słoneczne i deszczowe dni, że jesteście blisko… Dziękujemy za Wasze wartościowe rady przez te wszystkie lata.. Dziękuje słowami, które nie wyrażą wszystkich słów podziękowania i uczuć, jakie chciałabym Wam przekazać .Jun 15, 2022Jan 25, 2021Dziękuję Ci Boże za wszystko co mam.. życzeń.. Dziękuję!. Kliknij w wybrane podziękowanie, aby je sobie skopiować Dziękuje za Twoje życzenia pełne szczerych słów i pasji!. i za to, że do mnie przysłałeś Joannę.. Za to, że wiecie kiedy poprzeć nas, kiedy odwieść od złego, a kiedy pobudzić do działania we właściwym kierunku… Dziękujemy za czułość, opiekę i zrozumienie,Podziękowania za życzenia jest to forma wdzięczności za pamięć i otrzymane życzenia.. i bardzo za nutę też bólu dziękuję.. Klasa… Dziękujemy za to, że była Pani naszym przewodnikiem.. Dziękuję Ci za to, że mnie rozumiesz.. I za ten uśmiech, dzięki któremu ciepło robiło się w naszych sercach.pragniemy Wam z głębi serca podziękować za to że znosiliście to czego nie sposób było znieść, robiliście coś z niczego, że dawaliście, mając nieraz puste kieszenie, że kochaliście nas, nawet wtedy gdy kochać nas się nie dało..

... Dziękujemy za Waszą nieocenioną obecność oraz piękne życzenia.

Dziękuję za dobre słowo, które każdego dnia przemycasz między wierszami.. Tego mówić nie muszę, bo mało kto ma tak wspaniałą duszę.. Dziękuję za wszystko, co dla mnie zrobiłaś, za to, że jesteś w te dobre i te złe dni.. bo przez to ja lepszym człowiekiem się czuję.Dziękuje za Twoje słowo, wyraz tego, co kochasz, i w czym pokładasz nadzieję.. Podziękowania za życzenia.Oct 1, 2021Poniżej znajdziesz wiele pięknych podziękowań za życzenia na urodziny.. Jesteś na dzień dobry, jesteś na dobranoc i za to Ci dziękuję, choć to pewnie zbyt mało!Wzory podziękowań, przemówień Witam bardzo serdecznie wszystkich tu obecnych, szczególnie pragnę powitać moich przełożonych, dzięki którym mam dziś możliwość dziękować za nominację na majora.. | Niedostępne.. Dziękuję za zdrowie, dziękuję za talent.. Mamy nadzieję, że dobrze się bawiliście.. Dzięki za życzenia urodzinowe!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt