Quizy do matury z polskiego

Pobierz

Widget Rozpocznij quiz Podobne quizy Szkoła podstawowa Egzamin ósmoklasisty - polski, angielski, matematyka Szkoła podstawowa Egzamin ósmoklasisty - język angielskiPrzygotuj się z nami do matury z języka polskiego!. Lalka.. [quiz] Już niedługo maturzyści.Quiz.. Antygona.. Nic straconego, dzięki tej powtórce poukładasz sobie cały dramat!. [quiz] Powtórka z lektur przed maturą z polskiego.. W naszym quizie zebraliśmy pytania z poprzednich egzaminów, byście mogli sprawdzić swoją.Quizy matura - sprawdź największą bazę quizów o tematyce matura.. Jak dobrze znasz Wojanowice?. Sprawdź swoje umiejętności.. Sprawdź się!. Czy ten piosenkarz jest ojcem?Matura zbliża się dużymi krokami, pora sprawdzić swoją wiedzę.. użytkownik EwelkaMag ponad miesiąc temu 108,164 rozwiązania Quiz wiedzy · Liceum 20 pytań z języka polskiego, na które każdy dorosły powinien znać odpowiedź - jak sobie.. Do uzyskania: 70 punktów.. Zdałbyś z języka polskiego?. A co pamiętasz z "Wesela"?. Za miesiąc matury.. Okres maturalny tuż-tuż.. A może właśnie przygotowałeś się do matury?. Lucjan RydelApr 24, 2022Matura z języka polskiego, maj 2011 - poziom podstawowy.. Sprawdź, czy byś zdał.. JĘZYK POLSKI - sprawdź, czy zdasz!. Mają też obszerny katalog lektur do przyswojenia na języku polskim.. Quiz z działu matura czeka na Ciebie!QUIZ Czy jesteś gotowy do matury z polskiego?.

Matura z polskiego.

Sprawdź, jak dobrze pamiętasz książki, których znajomość wymagana jest w liceum.. Znajdź quiz.. Rozpocznij quiz 18 zagadek językowych - wskaż poprawną formę!. Jesteś już dobrze przygotowany.Quiz Powtórka z lektur przed maturą z polskiego.. Michaił Bułhakow.Jun 8, 2020Matura zbliża się dużymi krokami, pora sprawdzić swoją wiedzę.. Do jakiego rodu należał Hrabia z "Pana Tadeusza"?. Sprawdź, czy poradziłbyś sobie z językiem polskim.. Na pierwszy ogień język polski.. To też dobra powtórka do .May 4, 2021Uczniowie przystąpią do pierwszego z egzaminów i rozwiążą zadania z języka polskiego.. Z nami przygotujesz się do matury.. 37341 rozwiązań 12 typowych błędów językowych - sprawdź, czy je popełniasz!. Witold Gombrowicz.. pomyslowaLuisia 33 Obserwuj autora Zobacz profil Zobacz podobne quizy: #jezykpolski #matura #szkola #test Zgadnę, na ile gwiazdek oceniłbyś ten rok szkol.. Który park narodowy w Polsce jest starszy?. Uda ci się zebrać komplet punktów?. Podziel się nim!. Przejdź do quizu tel.. "Polacy nie gęsi i swój język mają" mówił podobno Mikołaj Rej.. Liczba zdających: 359569.. Bolesław Prus.. [QUIZ] [QUIZ] 21 lis 17 09:00 aktualizacja 21 lis 17 10:40 .Apr 26, 2022Apr 30, 2022Matura z języka polskiego.. Pytania przygotowała dr hab. prof. UŚ Magdalena Piekara z Instytutu Literaturoznawstwa na Uniwersytecie Śląskim..

Zdałbyś z języka polskiego?

Czas: 170 minut.Napisz do nas.. Ilość zadań: 13 zadań na podstawie 1 tekstu (od 2015 roku są 2 teksty) oraz wypracowanie.. Korepetycje z polskiego online.. podlaskie; Rozrywka; Quizy; QUIZ.. Ile pamiętasz ze szkoły?Apr 25, 2022Apr 30, 2022QUIZ.. Matura zbliża się dużymi krokami, pora sprawdzić swoją wiedzę.. Uczniowie za chwilę przystąpią do pierwszego z egzaminów i rozwiążą zadania z języka polskiego.. Kolejny test z cyklu "20 pytań z".. :Apr 28, 2021Baw się Stwórz Twój panel Egzamin ósmoklasisty - język polski Sprawdzian wiedzy, który pomoże Ci skontrolować stopień Twojego przygotowania do egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego.. Rozwiąż nasz quiz i sprawdź na jakim poziomie jest Twoja wiedza z języka polskiego.. sprawdź, czy zdasz!. Oto przykładowe pytania, które pozwolą Ci odkryć własne braki.. Widget Rozpocznij quiz Podobne quizy Język polski Najczęściej popełniane błędy językowe - też je robisz?. Rozwiąż nasz Quiz i zobaczy, czy poradziłbyś sobie dzisiaj z maturą!Jun 8, 2020Skorzystaj z jedynego w Polsce kursu do matury z języka polskiego, przygotowanego w całości przez egzaminatora CKE!. Z naszym kursem powtórzysz najważniejsze rzeczy, które są Ci potrzebne, by zdać nadchodzący egzamin z satysfakcjonującym Cię wynikiem.. SkomentujDzisiaj maturzyści pisali maturę próbną z języka polskiego..

Powtórka z języka polskiego.

Przygotowanie do egzaminu, matury z polskiego.. Odpowiesz na wszystkie pytania?. 4 maja ruszają matury.. Sprawdź, jak dobrze znasz lektury.. Rozwiązuj quizy, testy, głosowania lub stwórz swoje własne.. Jak dobrze znasz Nancy Wheeler?. Testy maturalne z lektur.. Lektury.. QUIZ "Wesele" cię nie weseli?. Korepetycje do matury.Quizy QUIZ Powtórka przed maturą z języka polskiego.. Odpowiesz na wszystkie pytania?. Grzegorz Olkowski.. Ten test sprawdzi, czy jesteś Leciarą!. Średnia wyników: 54%.. Wiedza, którą w nim przekazujemy, służy jednemu celowi - abyś zdał/a z jak najwyższym wynikiem, .. Horeszków Sopliców Dobrzyńskich Capuletti Monteki Milczka Kto był pierwowzorem Poety z "Wesela"?. Skomentuj undefined J.M Czy ten artykuł był ciekawy?. Język polski Wielka czy mała litera?May 3, 2022Rozwiąż test i sprawdź, czy jesteś gotowy na maturę z języka polskiego!. Mistrz i Małgorzata.. Tym razem przetestujemy Was.. użytkownik EwelkaMag ponad miesiąc temuQuiz jak matura z języka polskiego.. PKM 2 miesiące temu 947 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0 Udostępnij 24 Skomentuj 76 Super!. Sprawdź czy zdasz 2017-11-20 16:47 Dziś próbna matura z języka polskiego OPERONU..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt