Przemówienie na koniec liceum

Pobierz

Także my, nauczyciele przywiązaliśmy się do Was, naszych uczniów i Wasza przyszłość leży nam na sercu.. Powód tej radości jest oczywisty - zakończenie roku szkolnego i rozpoczęcie wakacji.. Zakończenie roku szkolnego w Liceum Ogólnokształcącym (ostatnia klasa)Wzory podziękowań, przemówień.. Z a Wami okres wytężonej pracy, czas wielu doświadczeń i przeżyć, osobistych sukcesów.. Wchodzicie w kolejny, jeszcze nieznany etap edukacji, ale myślę, że sobie poradzicie.Przeczytaj inne przemówienia.. Bo są rzeczy znane i nieznane, bliskie i dalekie, mądre i niemądre, smutne i radosne.Koniec roku szkolnego to wyjątkowy czas nie tylko dla uczniów, ale również dla nauczycieli, pracowników szkoły a także rodziców.. Nie kryję, że informacja o awansie była dla mnie wielkim zaskoczeniem.. Na świadectwach znajdujemy dowód Naszej pracy i umiejętności.Jun 25, 2021Dziś w nietypowy sposób chciałbym zakończyć rok szkolny 2019/2020.. Dziękuję za wszystkie te cechy, które składają się na rzetelne wypełnianie misji kształtowania młodego pokolenia, za miłość niełatwą - bo miłość do szkoły.Jun 18, 2022Wszystko ma swój początek i ma swój koniec, a każda chwila znika tak szybko, że nawet gdybyśmy chcieli ją zatrzymać, przemija, zanim zdążymy ją powspominać.. Chcemy obyście dzisiejszy dzień zapamiętali jako pierwsze zamknięte i pierwsze otwarte drzwi..

Zakończ przemówienie, dziękując słuchaczom; innych uczniów, rodziców i nauczycieli.

Dla wielu z Nas jest to dzień szczególnej satysfakcji.. Dokładaliśmy wszelkich starań, by dobrze przygotować Was nie tylko do matury i egzaminów wstępnych, ale także do dorosłego, odpowiedzialnego życia .Dziękuję wszystkim za sumienność na każdym stanowisku, odwagę i determinację, za otwartość na zmiany, za wszelkie inspiracje, za serdeczność i przyjaźń.. Rozstania mają miejsce w twoim życiu.. Po długim okresie wytężonej pracy umysłowej, po wielu miesiącach wypełnionych nauką nadszedł dzień, w którym opuszczamy mury szkoły.. Znajdź inne przemówienia na koniec nauki i obserwuj tematy wspomniane przez tych mówców oraz żarty, które robią.Feb 28, 2021A kiedy przychodzi czas rozstania, Nie zawsze umiesz godnie stawić mu czoła.. Pani Dyrektor!. Trudno uwierzyć, że ten czas minął tak szybko.Przemówienie klas drugich: Za rok to my - uczniowie klas drugich - znajdziemy się w takiej samej sytuacji, w jakiej Wy znaleźliście się dzisiaj.. Dlaczego?. Są jednak chwilą, z którą musimy się rozstać, Tak jak przyroda rozstaje się z jesienią, Aby kiedyś znów powitać wiosnę.. Pożegnania są zawsze trudne, zwłaszcza gdy żegnają się ludzie, którzy przez ponad 8 lat tworzyli jedną wielką szkolną rodzinę.. Zaproszeni Goście, Rodzice, Wychowawcy, Nauczyciele oraz Wy, gimnazjaliści, którzy dzisiaj jesteście najważniejsi, bo ukończyliście tę trzyletnią szkołę..

Czas, który spędziłam z Wami zawsze pozostanie w moich wspomnieniach.Ułóż przemówienie z okazji pożegnania absolwentów szkoły.

Drodzy Uczniowie!. Szanowne Grono Pedagogiczne, drogie Koleżanki i drodzy Koledzy!. DZIĘKUJEMY!Wam , drodzy nauczyciele i wychowawcy oraz pracownicy szkoly - składam serdeczne podziękowania za trud i wysiłek codziennej pracy , za dbanie zarówno o edukację naszych wychowanków jak i o ich bezpieczeostwo, dziękuję za podejmowanie inicjatyw także tych .. Witam bardzo serdecznie wszystkich tu obecnych, szczególnie pragnę powitać moich przełożonych, dzięki którym mam dziś możliwość dziękować za nominację na majora.. Mówił: "Spotykamy się dzisiaj, by po raz kolejny pożegnać rok szkolny, który dla wielu z nas był czasem wytężonej pracy i nauki.. Podziękowania na różne okazje okolicznościowe jak i firmowe.Od tych słów Alberta Einsteina rozpoczął swoje przemówienie na zakończeniu roku szkolnego 2015/2016 Dyrektor Grzegorz Walotek.. Dziś kończy się pewien etap naszego życia.Przemówienie na zakończenie szkoły.. Dobrym sposobem na przygotowanie się do wystąpienia jest czerpanie inspiracji od tych, którzy już przeszli przez to doświadczenie.. W szkole średniej oprócz nauczyciela, a przede wszystkim dyrektora szkoły, rady rodziców (najczęściej w osoby przewodniczącego), mowę przedwakacyjną wygłaszać mogą także uczniowie.Przemówienie na zakończenie szkoły średniej powinno trwać około dziesięciu minut..

Doświadczaliśmy oczarowania tajemnicą, o której mówi Albert Einstein w przytoczonym cytacie.Zakończenie szkoły - przemówienie Szanowni Państwo!

Jest to nasz ostatni dzień w szkole.. Był to wyjątkowo trudny rok, rok, w którym nie raz trzeba było stawić czoła różnym trudnościom i wyzwaniom.. Gratuluję Wam wszystkim!. !2 days agoJun 9, 20216 days agoJun 14, 2022Jun 26, 2020Apr 29, 2021Jun 26, 2020Patrząc na Wasze uśmiechnięte twarze, cieszę się że spotykamy się w tak radosnych nastrojach.. Przemówienie na zakończenie roku szkolnego Author: ABC Created Date:Przemówienie dyrektora SP na zakończenie roku szkolnego w klasach VIII (około 3,30 minuty) Fragment przemówienia (…) Ktoś kiedyś powiedział, że czas który pozostaje we wspomnieniach nie jest czasem straconym.. Drodzy nauczyciele i wychowawcy, pracownicy szkoły, zaproszeni goście, rodzice, koleżanki i koledzy!. Nie trwaj w nim bezustannie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt