Dobrze jest jak jest tekst

Pobierz

Komentuj i dziel się swoją wiedzą muzyczną z innymi.. Pierwsze dystychy opisują .Najczęściej pojawiające się teksty w piosence Dobrze jest jak jest:; Sześć razy pojawia się tekst dokładnie sobie wyobrazisz mnie po polsku.. ODTWÓRZ PEŁNY UTWÓR.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Tam Jahwe nam zapewnił swoje błogosławieństwo, nam zapewnił swoje błogosławieństwo.. 263 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Nie wiem jak, nie wiem czy, nie wiem gdzie, dokładnie sobie wyobrazisz mnie powiesz mi, że tak jak jest dobrze jest.,Możesz być moim dobrym dniem, Możesz być dobryczynnym snem, na miłe słowa jestem głucha gdy, gdy mi ich nie szepczesz do ucha TY, te same żarty co Ciebie - bawią mnie w tej samej chwili co Ty - czuję lęk.. Teledysk.. Oo, na dobre Zapomnieć chcę o tobie Jak ty o mnie Jesteś bez szans Nie umiem w tym trwać Więc pójdę przed siebie Choć szkoda nas, to dobrze mi jest jak jest Jeszcze raz Chcę zapomnieć nas na dobre Mówią Mówią mi, że wszystko jest OK Nie chcę słuchać ich A z każdym nowym dniem Wciąż pamiętam ciebie mniej Tulę w dłoniach ten lękTo dobrze mi jest, jak jest Jeszcze raz Chcę zapomnieć nas na dobre Mówią Mówią mi, że wszystko jest okej Nie chcę słuchać ich A z każdym nowym dniem Wciąż pamiętam ciebie mniej Tulę w dłoniach ten lęk Mija czas, mija mnie Choć reguły znam To nie moja gra Tyle słów, tyle szans Tonę w myślach co dnia To nie moja gra (gra) Tylko tracę czasSingiel "Dobrze jest, jak jest" Roksana Węgiel - "Dobrze jest, jak jest" (tekst piosenki) Powiedz Powiedz mi, że teraz będzie lżej O tobie O tobie nie wiem nic Łatwo zgubić się Tulę w dłoniach ten lęk Mija czas, mija mnie Choć reguły znam To nie moja gra Tyle słów, tyle szans Tonę w myślach co dnia To nie moja gra (gra) Chyba tracę czasOooo, na dobre Zapomnieć chcę o tobie Jak ty o mnie Jesteś bez szans Nie umiem w tym trwać Więc pójdę przed siebie Choć szkoda nas To dobrze mi jest, jak jest Jeszcze raz Chcę zapomnieć nas na dobre Nim powiemy znów tak Ja odsunę się w cień Nie, nie szukaj więcej mnie Echo słów, kilka chwil Nie chcę patrzeć już wsteczDobrze Jest, Jak Jest Lyrics [Verse 1] Powiedz Powiedz mi, że teraz będzie lżej O tobie O tobie nie wiem nic Łatwo zgubić się [Pre-Chorus] Tulę w dłoniach ten lęk Mija czas, mija mnie Choć reguły.Tekst piosenki: Możesz być moim dobrym dniem, Możesz być dobroczynnym snem, na miłe słowa jestem głucha gdy, gdy mi ich nie szepczesz do ucha TY, te same żarty co Ciebie - bawią mnie w tej samej chwili co Ty - czuję lęk..

Przeczytaj interpretację tekstu i tłumaczenie na język polski.

Podobnie możemy rozpisać wszystkie strofy.. Słuchaj online i odbieraj nowe propozycje, tylko w Last.fm.Granicą rozdzielającą obecny stan duszy poety ("jak dobrze") i poprzedni ("myślałem") jest koniec wojny.. Jest to jak rosa Hermonu na górach Syjonu, jak rosa na górach Syjonu.. Jak bardzo jest z Tobą źle?. Odkryto dzięki aplikacji Shazam, która umożliwia wyszukiwanie nowej muzyki.. Dobrze jest, jak jest Na dobre Zapomnieć chcę o tobie Jak ty o mnie Jesteś bez szansJan 22, 20223 days agoPosłuchaj utworu Dobrze Jest, Jak Jest wykonywanego przez Roksana Węgiel, liczba Shazamów: 89,550.. Połącz się z Apple Music.. Zaloguj się lub wypróbuj za darmo przez 3 miesiące.. (w czasie wojny) nie ma lasu i jagód".. April 7, 2022 Gregory Pichinio po Panie dobry jak chleb, bądź uwielbiony od swego Kościoła, bo Tyś do końca nas umiłował, do końca nas umiłował.. Zgadnę, na jaką literę rozpoczyna się imię najbliższej Ci osoby!Pan Dobry Jak Chleb Tekst?. Tyś na pustkowiu chleb rozmnożył, Panie, byśmy do nieba w drodze nie ustali.Dobrze jest, jak jest Dobrze jest, jak jest - singel polskiej piosenkarki Roksany Węgiel, wydany 5 czerwca 2019 nakładem wytwórni Universal Music Polska.. Piosenkę skomponowali Ed Drewett, Ella Henderson, Mich Hansen, Daniel Mirza, Patryk Kumór, a słowa napisali Ed Drewett, Ella Henderson, Mich Hansen, Daniel Mirza.Dowiedz się nie tylko jak brzmi ta piosenka, ale też o czym jest!.

; Sześć razy pojawia się tekst powiesz mi że tak jak jest dobrze jest po polsku.

; Sześć razy pojawia się tekst Nie wiem jak nie wiem czy nie wiem gdzie po polsku.

Udostępnij.. Skomentuj.. Tam Jahwe nam darował życie aż na wieki, nam darował życie aż na wieki.Znajdź tekst utworu Goya - Dobrze Jest Jak Jest i wyszukaj Goya.. (po wojnie) Jagody w lesie"..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt