Zanim pójdę tekst tekstowo

Pobierz

Ani miłość kiedy jedno płacze a drugie po nim skacze.. odpowiedz zgłoś naruszenie.. 2012-06-15 14:02. to fajnie zakopower boso odpowiedz zgłoś naruszenie.Tekst piosenki Nasza jest noc Jedziemy na tym samym wozie Jemy ten sam wurst Jedziemy na tym samym torze I wszystkim ch*** I wszystkim ch*** Jesteśmy już coraz bliżej Jezusie chroń nas, chroń Jedziemy na tym samym wozie I wszystkim ch*** I wszystkim ch*** [abradAb] Parę stów do rozpieprzenia Chata klub - bez znaczeniaZanim Pójdę - posłuchaj, zobacz teledysk, przeczytaj tekst piosenki.. Ani miłość kiedy jedno płacze A drugie po nim skacze.. Ani miłość kiedy jedno płacze.Ale zanim pójdę, ale zanim pójdę, Ale zanim pójdę chciałbym powiedzieć ci, że: Miłość to nie pluszowy miś ani kwiaty.. 60.Za to Twoje dni są policzone już nie jesteś Divą Więc nie udawaj już, że masz tak ładne życie I lepiej na mnie spójrz jak wciąż jestem na szczycie Choć robię dużo głupstw okładkę mam co tydzień Trafiam każdemu w gust, a Ciebie lubili może przez jeden weekend Rita, Rachel, Becky, Riri nie wytrzymałabym z tym ani chwiliZanim cicho skona I dopiero gdy zawoła Bóg To pożegnam wszystkie te rzeczy i znów Pójdę boso .. niesamowita, lubię to za jej głęboki tekst i ta góralska nuta!. .Pójdę boso (x2) Zagubiony gdzieś Parasol, z nim Czekam na deszcz Zegar nie wie jak Bez moich rąk Ma życie wieść W wielki stos Piętrzą się Odłożone Każda chce Żeby ją Wziąć na druga stronę I dopiero gdy zawoła Bóg To pożegnam wszystkie te rzeczy i znów Pójdę boso Pójdę boso Pójdę boso Pójdę boso (x2) Zamkną za mną drzwi (pójdę boso)Basti - Szukając prawdy (prod..

Ale zanim pójdę, ale zanim pójdę.

Miłość to żaden film w żadnym kinie.. Ona wie, że kochasz, ale nie chce Cię.. Ale zanim pójdę, ale zanim pójdę, Ale zanim pójdę chciałbym powiedzieć ci, że: Miłość to nie pluszowy miś ani kwiaty.. Miłość to żaden film w żadnym kinie Ani róże ani całusy małe, duże.. Ale miłość - kiedy jedno spada w dół, drugie ciągnie je ku górze.. 3. happysad - Zanim pójdę.. To też nie diabeł rogaty.. Ani miłość kiedy jedno płacze.. Zobacz teledyski i słowa piosenek .. Singiel "Zanim pójdę", promujący to wydawnictwo, utrzymuje się przez 33 tygodnie na Liście Przebojów Trzeciego Radia, a w kwietniu 2007 roku magazyn "Teraz Rock" uznaje tę płytę za jedną z 50 najważniejszych albumów w historii polskiego rocka.Tekst piosenki Zanim choćby na centymetr nos wystawisz Przed szereg nudnych twarzy Takich samych, dokładnie takich jak Twoja I zanim, zanim umrzesz znów Zanim na nic niewartych barykadach Znów.. naiwne serce zostawisz To pamiętaj, że władza głaszcze tylko te Ze swoich dziatek, które ciche i posłuszne Zanim choćby przez przypadekhappysad - Zanim pójdę TEKST Miłość to nie pluszowy miś ani kwiaty.. Utwór znalazł się również na składance kolektywu CZELUŚĆ1.. Słuchaj tysięcy nagrań użytkowników!. Kocham Cię, nawet jeśli Ty już nie.. Jak Mr. Mime znów się chowam za szkłem.. A drugie po nim skacze.. ani róże ani całusy małe, duże..

Czesław Śpiewa - Zanim pójdę.

Zobacz teledysk i tłumaczenie, a potem nagraj swoją wersję do profesjonalnego podkładu muzycznego.. Ani miłość kiedy jedno płacze a drugie po nim skacze.. Wczoraj.. I taką wodą być co nawilży Twoje wargi Uwolni kąciki ust gdy przyłożysz je do szklanki I czarną kawę zmieni w płyn kiedy dni skute lodem, A kiedy z nieba poleje się żar poczęstuje chłodemKrzysztof Krawczyk - Za Tobą pójdę na bal tekst piosenki.. Ani miłość kiedy jedno płacze A drugie po nim skacze.. To też nie diabeł rogaty.. Ale miłość - kiedy jedno spada w dół, drugie ciągnie je ku górze.Ale zanim pójdę, ale zanim pójdę, ale zanim pójdę chciałbym powiedzieć ci, że: Miłość to nie pluszowy miś ani kwiaty.. Miłość to żaden film w żadnym kinie Ani róże.. happysad - Od tańca TEKST Do tańca (Tak) Do tańca Nogi się rwą do tańca happysad - Co mi po Tobie TEKST Co mi po tych nocach, skoro spać nie mogę.A kiedy zaśniesz wiernie będzie przy Twym łóżku stać I taką wodą być, a nie tą co żałośnie całą noc tłucze się po oknie Wczoraj.. - Zanim pójdę.. Ale miłość - kiedy jedno spada w dół, drugie ciągnie je ku górze.Tekst piosenki Ile jestem ci winien Ile policzyłaś mi za swą przyjaźń Ale kiedy wszystko już oddam czy Będziesz szczęśliwa I wolna ty Ale zanim pójdę.. Ty to prosty chłopak - łysa głowa, stara Beta.. To też nie diabeł rogaty..

Największy serwis z tekstami piosenek w Polsce.

- subskrybuj i bądź na bieżąco z naszymi nowościami oraz naszą twórczością.. Zobacz słowa utworu Zanim odejdę wraz z teledyskiem i tłumaczeniem.. Miłość to żaden film w żadnym kinie ani róże ani całusy małe, duże.. To też nie diabeł rogaty.. Masz koszulkę z sześćdziesiątką, przekreśloną jak ta feta.Teksty piosenek Happysad.. Zanim ją spotkałem.. C`est la vie - Krzysztof Krawczyk.. Ale zanim pójdę chcialbym powiedzieć ci że Miłość to nie pluszowy miś ani kwiaty To też nie diabeł rogaty Ani miłość kiedy jedno płacze A drugie po nim skacze Bo miłość to żaden film w żadnym kinieAle zanim pójdę, ale zanim pójdę, Ale zanim pójdę chciałbym powiedzieć ci, że: Miłość to nie pluszowy miś ani kwiaty.. Miłość to żaden film w żadnym kinie ani róże ani całusy małe, duże.. Ale miłość - kiedy jedno spada w dół, Drugie ciągnie je ku górze.Tekst piosenki: Znowu jestem pierwsza tu Obce oczy skradają się Biorę oddech, idę w tłum Muszę iść, muszę iść, muszę iść Lepię się od twoich oczu już Wcale cię nie chciałam znać Wiem, że zaraz zjawisz się jak duch Pora znikać, pora znikać Jak w dżungli pełnej hien Mam oczy wokół głowy Ostrożnie stawiam kroki Ale zanim pójdę Na moment uśmiechnę sięBędziesz szczęśliwa i wolna czy..

Tune Seeker) - tekst piosenki, tłumaczenie piosenki i teledysk.

Zobacz słowa utworu Szukając prawdy (prod.. Każdy może znaleźć u nas teksty piosenek, teledyski oraz tłumaczenia swoich ulubionych utworów.. Zraniłeś Małej serce, dziś brakuje Ci jej.. To też nie diabeł rogaty..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt