Wiersz dla ukochanego na urodziny

Pobierz

Spełnienia marzeń Najdroższy!W dniu urodzin Kochana moja, niech się śmieje buzia Twoja, niech zniknie złość i troska, żyj w szczęściu i radości, miej w tym dniu dużo gości, zdrowia życzę jak najwięcej i całuję najgoręcej.. Dla Ciebie ciepło słonecznego lata.. Aby słońce Ci świeciło w oczach, sercu i na twarzy.. idź już spać, mały aniołku, bo nie wyśpisz się.. *** Pięć dych już masz na karku, zaraz wódę wyjmę z barku.. Jestem senny, lecz nie zasnę, a to sprawa dziwna.. Tym razem zamiast materialnego prezentu zdecyduj się na voucher na prezent-przeżycie.. stronę i uśmiechem witasz mnie.. Ty jedyny do głębi myśli me przenikasz, znając mój każdy ruch i gest.. Tak krocząc ze mną przez życie.. Niech świat Ci rzuca pod nogi.. Ocena użytkowników: / 15.. » Ocena użytkowników: / 58 Słaby Świetny Zaczęło się to wszystko, gdy Ciebie poznałam, Kiedy po raz pierwszy w Twe oczy spojrzałam.. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!Miłosne życzenia urodzinowe dla ukochanego W urodziny Twoje ślę Ci serce moje Buziaczki gorące jak słońce Sto latek życzy Twój kwiatek.. Serenadę śpiewać będę.. Z życzeniami dziś przybędę.. W dniu urodzin życzę Ci subtelnej niecierpliwości wiosny, łagodnego wzrastania lata, cichej dojrzałości jesieniKażdego dnia patrzysz w moją.. Bo Ty i tylko Ty.. Wnet się wszyscy uśmiejemy, Twoje zdrowie wypijemy.. Dla Ciebie wszystko, czego zapragnie dusza, bo jesteś słodkim aniołkiem, który wciąż do radości nas zmusza!Można pogratulować ukochany wiersz napisany właśnie dla niego i na jego temat..

Na Twoje urodziny Które dzisiaj są.

Cały czas czekam na Ciebie.. i położy się między nami.. ja przylecę do Ciebie w środku nocy.. Rozkoszuj się nim przez cały dzień, niech na Twój uśmiech nie pada żaden cień.. Misiu mój najdroższy - z okazji Urodzin życzę Ci uśmiechu na twarzy, żeby nie zakryły go ciężkie chmury smutku, dużo zdrówka, pewności, że zawsze ktoś o Tobie myśli, przyjaciół którzy Ci wskażą piękno i takich na całe życie, siły w przekazywaniu miłości.. Byś kochał najgoręcej, a łzy były Twoim szczęściem.. Położę się obok Ciebie.. Dobrego zdrowia, pieniędzy mrowia.. Uśmiechaj się od ucha do ucha, nawet gdyby do nosa wpadła Ci mucha.. Pięć dych już masz na karku zaraz wódę wyjmę z barku.Zawsze na ratunek spieszy Umie zadowolić mnie Mego dobra zawsze chce Dziś on urodziny ma Więc życzenia składam ja Dużo szczęścia i radości Mniej kłopotów i przykrości Zdrowia dużo stresów mało W.Życzenia urodzinowe dla ukochanego Życzę Ci, aby wszystko się spełniło o czym pragniesz, o czym marzysz.. spełnienie i radość mi niesiesz.. Twoja miłość jest dla mnie słońcem, które sprawia że kocham, pragnę i. żyję tylko dla Ciebie.Jan 8, 2021przesyłam buziaczka słodkiego.. Bo tak mi mocno zawróciłeś w głowie Niech nasza miłość z dnia na dzień piękniejszą się staje, bo Moje serce Tobie oddajeUrodziny.. Otworzył się przede mną świat piękny i nowy, Jak ogród przecudowny, jak baśń kolorowy.Feb 17, 20212 days ago2 days agowiersze na dobranoc dla ukochanej Późno już, księżyc świecie, Już pogrążone w śnie są wszystkie mniejsze i większe dzieci, A Ty - Kochanie - jeszcze oka nie zmrużyłaś, Za to, że zawsze przy mnie jesteś na najlepszy sen zasłużyłaś..

Reakcja na urodziny wiersze czytać wszystko powie.

Bukiet kwiatów wręczę Tobie, Ucałuje dłonie obie.. Wystarczy umieścić gratulacje szczerość i poczucie.Feb 12, 2021Moja ukochana z okazji urodzin życzę Tobie uśmiechu na twarzy każdego dnia, patrzenia na świat przez różowe okulary, tylko szczęśliwych dni oraz niech każda chwila spędzona ze mną dawała Ci radość i na zawsze pozostawała w Twojej pamięci.. Okryję nas skrzydłami.. Rozsądku w życiu, umiaru w piciu.. Opcjonalnie, natychmiast rozpoznał autorstwa, można to zrobić stopniowo.. i rozkosznego, i namiętnego, i bardzo wyjątkowego.. Sprawdź tutaj jak .. A może przy okazji chcesz znaleźć pomysł na prezent dla chłopaka?. Dla Ciebie gwiazdki, co błyszczą na niebie.. mój język Ci w usta wpadnie.Brakuje Ci inspiracji na życzenia dla chłopaka?. Życzę, by coś miłego Ci się przyśniło, A rano ciepłe, miłe słonko obudziło.. Dla Ciebie wszystkie cuda tego świata.. Kopiuj te życzenia Znajdź prezent na urodziny dla chłopakaW urodziny Twoje ślę Ci serce moje, Buziaczki gorące jak słońce, Sto latek życzy Twój kwiatek!. Tobą jest co słońce kiedykolwiek zaśpiewa.. Niech niebiosa strzegą Twoich dróg życia, niech Matka Ziemia wynagrodzi Cię zdrowiem i wigorem, zachowa Twoje piękno przez wiele lat, zwiększy Twoje talenty, godność i powodzenie.. Niech się spełnią Twe życzenia, zdrowia, szczęścia, powodzenia.. Życzenia dla chłopaka pięknie uzupełnią podarowaną mu niespodziankę..

Jego urodziny za pasem, a Ty ciągle nie wiesz, co napisać?

I choć skromnie ułożone,Zamykam oczy by Ciebie sobie wyobrazić Otwieram okno by poczuć Twój zapach Tulę telefon wyobrażając sobie, że to TY Spoglądam na gwiazdy wyobrażając sobie, że to oczy Twe Zasypiam by w śnie Ciebie odnaleźć Budzę się by znów Ciebie ujrzeć Kiedy mnie przytulasz czuję bicie Twojego serca Kiedy mnie całujesz, czuję że odlatuję Kiedy na mnie patrzysz przypominam sobie gwiazdy Kiedy się uśmiechasz czuję jak serce mi z radości skacze I jedyne co wiem to, że nie .na zawsze kochająca…Kocham Ciebie tak, jak dawniej Choć z mych oczu płynie łza.. nast.. Abyś miał jak najwięcej tego, co dobre i piękne.. Wspaniałej pracy, wysokiej płacy.bo z Tobą można pójść na koniec świata i nie czuć zmęczenia, bo lubię kiedy się uśmiechasz, bo lubię sposób w jaki chodzisz i jesz naleśniki, bo z Tobą można stracić majątek i nadal być bogatym, bo z Tobą tuzin dzieci.. Proponujemy różne wierszyki i rymowanki, które na pewno spodobają się wszystkim dziadkom i wywołają na ich twarzach promienne uśmiechy.May 5, 2021Wierszyki i SMSy Na Dobranoc.. **** Najlepsza miłość to ta która budzi duszę, pcha Nas ku lepszemu, rozpala w sercach ogieńJul 22, 2020Romantyczne wierszyki dla ukochanego - Zaczęło się to wszystko, gdy Ciebie poznałam « poprz.. a wszystko, co złe, niech szybko minie..

Gratulacje z okazji urodzin ukochanego prozę, nie trzeba wiele sztuczek.

niech w Twym życiu będzie spełnione.. Zobacz inne życzenia i wierszyki:dla ukochanego 1 Dla niego 221(395) Plus Minus Dzisiaj twój dzień urodzinowego święta Składam, życzenia póki jeszcze o nim pamiętam Marzenia ci wysyłam do spełnienia Te piękne wielkie i te skryte maleńkie Niech życie twoje mój jedyny bracie Składa się z wielu przyjemności W dobrym zdrowiu, przy boku przyjaciół W spokoju, w szczęściu i w radościDziadkowie mają swoje szczególne święto 22 stycznia, czyli w Dzień Dziadka, ale nie tylko wtedy o nich pamiętajmy.Poniższe życzenia dla dziadka świetnie nadadzą się również z okazji imienin czy urodzin ukochanego dziadziusia.. Bez Twojego uśmiechu Bez Twojego oddechu Bez Twojej obecności ani minuty wytrzymać nie mogę.. Ciągłej radości, szczęścia w miłości.. Śpij spokojnie kochanie.. Dla Ciebie nutki w ptaszków śpiewie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt