Ciekawe wydarzenia w szkole

Pobierz

Uczniowie klas VIII mogli usłyszeć o tradycyjnej formie edukacji, a także o systemie edukacji domowej.11 września bieżącego roku grupa uczniów klasy drugiej gimnazjum udała się na Uniwersytet Rzeszowski.. Pokaz mody EKO Czytaj więcej!. Czytaj więcej!. prof. Mariana Osińskiego (Technikum nr 5, Branżowa Szkoła I stopnia nr 5, Szkoła Policealna dla Dorosłych nr 5) LOGOWANIE DO GPE Państwowe Szkoły Budownictwa im.. Wydarzenia 2019/2020 .. FERIE W SZKOLE MOGĄ BYĆ CIEKAWE W dniach 28 stycznia - 1 lutego 2019 roku odbyła się w naszej szkole akcja "ZIMA W ZALESIU 2019".. Karnawał:) Czytaj więcej!. Zaproszenie dla Rodziców uczniów klasy VIIIA Czytaj więcej!. Spotkanie zostało zorganizowane przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Łubnianach o godz. 10:00.CIEKAWE WYDARZENIA - Państwowe Szkoły Budownictwa im.. Gwiezdne inspiracje, tarot książkowy, czytanie na ekranie, tropiciele akcji, bitwa na teksty - to jedne z propozycji.Z życia szkoły; Ciekawe wydarzenia; Karnawał:) Karnawał:) Opublikowano: 2021-02-16 23:09, Numer artykułu: 39334 .. W tym dniu najważniejsza jest siła .Oficjalna strona Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Wojkowicach Kościelnych.. Ta kampania ma na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania .Zobacz Sołectwa .. Pokaz talentów: czyli wszyscy co mają jakieś talenty występują przed szkołą.. Udział w projekcie edukacyjnym "Lepsza szkoła" Innowacja: W drogę!.

2010-09-18 20:39:25 Ciekawe dni w szkole .

Karnawał, jak wszystko w czasie pandemii, ma nieco inny wymiar.. DNI KARIERY Czytaj więcej!Ciekawe wydarzenia w… Ciekawe wydarzenia w Noworudzkiej Szkole Technicznej RED. 28 listopada 2017, 15:42 Dodaj komentarz: Udostępnij: W październiku b. r. w miejscowości Porto w Portugalii, nauczycielki j. angielskiego (Agnieszka Kozłowska i Dorota Kucharczyk) oraz języka niemieckiego (Małgorzata Kałwak i Renata Szostak - Chmielarz) z .Oficjalna Strona Szkoły Podstawowej nr 31 z Oddziałami Sportowymi i Mistrzostwa Sportowego w Bydgoszczy im.Józefa Piłsudskiego ul. Karłowicza 2 Bydgoszcz.. Nietypowe muzeum dostarczyło dzieciom wiele emocji, gdy dowiadywały się jak to z higieną ciała było przed… Czytaj więcej kw. 15 2022Ciekawe wydarzenia; Sport, zdrowie, rekreacja - szkoła w ruchu; Sukcesy przedmiotowe; Specjaliści.. Grupa nr 3 naszej szkoły spotkała się tam z reprez.Ważne dla ósmoklasistów.. W zajęciach uczestniczyło 60 uczniów.. +48 796 211 112. e-mail: .. Za nami Dzień Sportu w SPS-10 / fot. SPS-10 +3.. Rozpoczęliśmy od pysznych pączkówCiekawe spotkania 2013/2014 z udziałem sportowców.. 2011-06-18 18:58:46Na początek w naszych klasach powstały Kąciki Emocji - w których każdego dnia określaliśmy swoje samopoczucie.. Dowiedzieliśmy się, że każdy ją ma - trzeba ją po prostu odkryć w sobie.Ciekawe wydarzenia - Szkoła Podstawowa nr 31 w Bydgoszczy Ciekawe wydarzenia kw. 15 2022 Zajęcia w Muzeum Mydła i Brudu 15 kwietnia 2022 4 kwietnia klasa 3c wybrała się na zwiedzanie Muzeum Mydła i Brudu..

2012-12-19 18:30:26 Jakie ciekawe wydarzenie mogę zrobić na fb.?

Pośród pól na wzgórzu od strony Glinika znajduje się postument otoczony betonowymi słupkami i łańcuchami.. SP 30 dla WOŚP Czytaj więcej!. Pedagog; Logopeda; Świetlica; .. Już kolejny raz nasza szkoła włączyła się do udziału w Ogólnopolskim Projekcie pt. "BohaterON - włącz historię!". Dzień Sportu w Szkole Podstawowej Specjalnej nr 10 obchodzony jest od wielu lat.. Kursy hobbystyczne: Al.Wilanowska 273 02-730 Warszawa.. Króla Dawida w Poznaniu oraz absolwentka naszej szkoły Hania Doskocz przeprowadziła ciekawe lekcje z wiedzy o społeczeństwie na temat : Pomyślmy o przyszłości.. Jest to zawsze duże wydarzenie sportowe, na które czekają wszyscy uczniowie.. 1.06.2014 - Przecław; 16.04.2014 - Augustów; 8.04.2014 - Marcinkowice; Rok szkolny 2012/2013.. Gminna Komisja Rozwiązywania .. Musisz w tą .Majowe święta w świetlicy szkolnej Majowe święta w świetlicy szkolnej Przed nami czas świąt Majowych, które są szczególnie ważne w historii Polski.. Uczniowie z ogromnym zainteresowaniem, w "kropkowych" ubraniach obejrzeli bajkę "The Dot".. Aktualności Zespołu Szkół nr 10 w Bydgoszczy .. Ciekawe wydarzenia; Sport, zdrowie, rekreacja-szkoła w ruchu; Sukcesy przedmiotowe; Specjaliści.10 inspiracji na zorganizowanie ciekawych wydarzeń w bibliotece Barbara Maria Morawiec 21/05/2016 promocja czytelnictwa Szukasz pomysłów na zorganizowanie ciekawego wydarzenia w bibliotece?.

GPE Pokaż/ukryj ...Cze ;3 Ma ktoś pomysły na ciekawe wydarzenia w szkole ?

Zaświadczenia o przystąpieniu do Egzaminu Ósmoklasisty będą do odbioru w piątek 8 lipca, w godzinach 10.00 - 14.00, w siedzibie szkoły w Grodzisku Mazowieckim ul. Dygasińskiego 1.. Zielona edukacja kulturalna Innowacja "Teatr lektur" - język polski kl. 7b Udział w programie ogólnopolskim "Lekcja z Temidą" Udział w ogólnopolskiej akcji "BohaterON", Udział w ogólnopolskiej akcji "Żonkile" Udział w Międzynarodowym Projekcie Edukacyjnym "Piękna Nasza Polska Cała"Jakie było najśmieszniejsze wydarzenie w Twojej szkole?. Z tej okazji dzieci ze świetlicy przypomniały o symbolach narodowych oraz świątecznych zwyczajach.. Poprzedni Następny.. prof. Mariana Osińskiego.. Kiedyś była jeszcze tablica z napisem, wyjaśniającym okoliczności obiektu.Dodano: 2022-06-24 09:00. zobacz galerię.. Office 365 - PoradyCiekawe wydarzenia Ciekawe wydarzenia Dnia 14 marca 2017 r. uczniowie klasy IV i klasy V z wychowawczyniami i polonistką wybrali się autokarem do ŁOK w Łubnianach na spotkanie autorskie z pisarką i ilustratorką panią Joanną Olech.. Wyjazd odbył się w ramach projektu Uczeń online, który jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.. Świetlica: Urszula ZawadzkaCiekawe Szycie.. Już teraz zapraszamy Was na Zlot ED na rozpoczęcie roku szkolnego, do Strefy Ruchu w Książenicach, ul..

Gminny Program Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na rok 2022r.Szkoła Podstawowa nr 30 - Ciekawe wydarzenia Wielkanocny kiermasz!!!

itp !. 15 września obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki.. Odsłony: 1 W tym roku szkolnym w klasach 1-3 w ramach kółka przyrodniczo - eksperymentalnego kontynuowana była ewaluacja pedagogiczna pt. Konkurs dla Szkół "Doskonałe Mleko - to lubię" Spotkania z Generałem Mirosławem Hermaszewskim; Spotkania ze sportowcami w roku szkolnym 2012/2013; Rok szkolny 2012/2013 rozpoczęty7-9 czerwca uczennica III klasy Akademickiego LO im.. Czytaj więcej!. I wcale nie chodzi o zwycięstwo, medale i dyplomy.. ^^ Plis <333 lub zabawy w dni powszednie xD coś na przerwy , wiecie o co kaman ; pp .. Jednak pomysłów nam nie brakuje i mimo wszystko radośnie spędziliśmy ostatnie dni karnawału.. Eksperymenty dla ciekawych świata.. Harmonogram pracy Puntu Konsultacyjnego na 2022r.. Menu główne..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt